Dziewczynki – te duże i te małe!
Dziewczynki – te duże i te małe!
Dziękuję Wam za wspaniały udział w treningach koszykówki w projekcie „SMOK”! Byłyście fantastyczne!
Już dziś zapraszam Was ponownie na parkiet od września 2026 roku. Będę na Was czekać z uśmiechem, energią i nowymi pomysłami na koszykarskie zabawy oraz treningi!
Jeśli któraś z Was chciałaby dopiero rozpocząć swoją przygodę z koszykówką, serdecznie zapraszam – dołączcie do nas we wrześniu!
Szczególne gratulacje kieruję do dziewczynek trenujących w Huragan Wołomin! Mam nadzieję, że będziecie inspiracją dla swoich młodszych koleżanek i pokażecie im, że dzięki systematycznej pracy, zaangażowaniu i pasji można osiągać wspaniałe sukcesy.
Życzę Wam udanych wakacji, dużo radości i aktywnego wypoczynku!
Do zobaczenia na boisku!
Adam Matysiak



