Pierwszy dzień lata w naszym przedszkolu był pełen słońca i radości! Dzieci przyszły ubrane na żółto, aby wspólnie powitać nową porę roku. Nie zabrakło uśmiechów, letnich zabaw i wspaniałej atmosfery. Witamy lato i czekamy na wiele słonecznych przygód!
☀️☀️☀️
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z
polityką prywatności
.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
Polityka prywatności.