UROCZYSTE POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA
🎓🎓🎓
UROCZYSTE POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA!
To był wyjątkowy i pełen wzruszeń dzień dla naszych najstarszych przedszkolaków. Dzieci z grupy „Motylki”, „Stokrotki” i „Sówki” uroczyście pożegnały przedszkole, kończąc ważny etap swojej edukacyjnej przygody.
Podczas uroczystości nie zabrakło pięknych występów artystycznych, wierszy, piosenek oraz serdecznych podziękowań skierowanych do dyrekcji, wychowawców, pracowników przedszkola i rodziców. Był to czas pełen radości, wspomnień i wzruszeń.
Naszym absolwentom życzymy wielu sukcesów, nowych przyjaźni oraz samych pięknych chwil w szkole. Jesteśmy dumni z Waszych osiągnięć i wierzymy, że zdobyte w przedszkolu umiejętności będą doskonałym początkiem dalszej edukacyjnej drogi.
Powodzenia, Kochane Motylki, Stokrotki i Sówki!
🎓🎓🎓


























